Współpracownicy

radca prawny Sebastian Pasoń – ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym w tym prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w praktycznym stosowaniu prawa zdobyte m.in:  przy obsłudze podmiotów gospodarczych (w tym spółek kapitałowych z branży budowlanej i telekomunikacyjnej), przy obsłudze prawnej Syndyka Masy Upadłości, w kancelarii prawniczej oraz na stanowisku Asystenta Sędziego w Sądzie w wydziale cywilnym i gospodarczym. Posiada ponadto doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań  i zadośćuczynienia w związku z wypadkami komunikacyjnymi. Radca prawny Sebastian Pasoń jest zarejestrowany w Bazie Kandydatów na członków rad nadzorczych Spółek Skarbu Państwa, prowadzonej przez Ministerstwo Skarbu Państwa.

 Marta Grodecka – absolwentka studiów podyplomowych na kierunku prawo medyczne i ubezpieczeń na Wydziale Prawa i Administracji  Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest wychowanką Kancelarii, gdzie zajmuje się głównie tematyką z zakresu prawa medycznego oraz obsługą sekretariatu i kontaktami z Klientami. Pasją Marty Grodeckiej są zwierzęta, medycyna oraz wystrój wnętrz.

 

 

   

Marlena Wasłowicz – absolwentka studiów stacjonarnych na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. W latach 2013/2014 jako stypendystka „Erasmusa” praktykowała w Kancelarii Odszkodowawczej w Birmingham, Wielka Brytania, zdobywając nie tylko doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynienia w związku z wypadkami komunikacyjnymi, ale także praktyczne zaplecze językowe, dzięki czemu biegle posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie. W Kancelarii zajmuje stanowisko asystentki radcy prawnego zajmując się głównie przygotowywaniem projektów pism procesowych, a także bieżącą obsługą Klientów Kancelarii. Do jej zadań należy także kontakt z Klientami, urzędami czy komornikami sądowymi oraz obsługa sekretariatu. Prywatnie Marlena Wasłowicz jest miłośniczką psów, wycieczek pieszych oraz filmów fantasy.